1. PADI SCUBA DIVER або JUNIOR PADI SCUBA DIVER для початку.

PADI Scuba Diver – рівень сертифікації підводного плавання, призначений для тих, хто не має надто багато часу. Знання, які ви придбаєте, дозволять вам зануритися на максимальну глибину 12 м / 40 футів. Але ви зможете занурюватись лише у супроводі професійного водолаза. Ви не можете самостійно займатися дайвінгом, лише з сертифікованим водолазом, який буде вашим напарником при зануренні на цьому рівні. Вам потрібен професійний супровід.

2. OPEN WATER DIVER (OWD) або JUNIOR OPEN WATER DIVER: рівень сертифікації підводного плавання, який дає вам автономію.

Основна мета цього курсу – навчитися керувати собою та cсвоїм підводним спорядженням. Закінчивши цей курс, ви будете незалежним сертифікованим водолазом, а це означає, що ви можете вибирати свого партнера з дайвінгу і просто йти на дайвінг самостійно. Вам більше не потрібна присутність професійного водолаза. З цього моменту ви зможете пірнати з будь-яким іншим сертифікованим водолазом. Але майте на увазі, що на цьому рівні є обмеження глибини: 18 м / 59 футів для дорослих та 12 м / 40 футів для юніорів.

3. ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD) – це третій рівень атестації підводного плавання.

Цей рівень дайвінгу дозволить вам покращити свій досвід як водолаза та розширити свої знання в цій галузі. Найбільша різниця з попереднім рівнем полягає в тому, що, будучи АВД, ви можете пірнути глибше. Ваша нова межа глибини складе 30 метрів або 100 футів.

4. Існують рівні сертифікації підводного плавання для дайверів-рятувальників RESCUE DIVER.

У курсі Rescue Diver зміст зосереджено на розвитку ваших навичок порятунку. Закінчивши цей курс, ви будете набагато безпечнішим дайвером, здатним запобігати проблемам і вирішувати надзвичайні ситуації у маловірогідному випадку, коли вони трапляться.

5. MASTER SCUBA DIVER – це найвищий рівень рекреаційного підводного плавання.

PADI розробив широкий спектр варіантів навчання для тих, хто зацікавлений в удосконаленні своїх знань з підводного плавання. Спеціальні курси глибокого, нічного та аварійного дайвінгу – деякі з них, але їх набагато більше. Якщо ви, крім того, що є водолазом-рятувальником, і у вас є 5 цих спеціальностей, ви можете зареєструвати себе як MASTER SCUBA DIVER.

© 2019 Розробка toursite.com.ua спеціально для Турагентства «Мандруй Просто»

Передзвонити Вам за 30 секунд?